AIDA Hungary Közhasznú Szabadtüdős Búvár Sport Egyesület
Azonosító: Jelszó: | || Fórum || Kapcsolat: Járay Szabolcs, 30/3734056, aida@aida-hungary.hu || Beszámolók

  Cikkek     Képek    Videök    Keresés 

2011 Kalamata, AIDA nyílt vízi világbajnokság: szabadkártyák

2011.04.01. - Járay Szabolcs

Az AIDA International bejelentette , hogy a Kalamatában, Görögországban megrendezett mélységi világbajnokságon (2011 szeptember 15-25) minden nemzeti AIDA szervezet három nő és három férfi versenyzőt indíthat minden megrendezésre kerülő diszciplinában. A 2011-es mélységi VB-n nincs teljesítmény minimum.

Ezen felül az AIDA International szabadkártyákat adott kiemelkedő teljesítményt nyújtó versenyzőknak.

A megrendezésre kerülő versenyszámok:
CWT - konstans súlyú merülés (uszonnyal - Constant Weight)
CNF - konstans súlyú merülés uszony nélkül (Constant weight, No Fins)
FIM - kötélen lehúzással merülés (a versenyző a karját használva húzza le és fel magát, Free IMmersion)

Szabadkártyák:

CWT Nők
1. 84 pts SLOVENCÍKOVÁ Jarmila
2. 82 pts MOLCHANOVA Natalia
3. 75 pts HIRAI Misuzu
4. 72 pts SCHRAPPE Carolina, ASSO Aurore
5. 71 pts MAGEE Erin
6. 70 pts VAN DER BROEK Nanja
7. 66 pts MOLINA Rosibel
8. 65 pts SOLOMONS Maria Teresa
9. 64 pts STRAIN Jana
10. 60 pts WILSON Jessica, EDWARDS Annabel, HANSSON Klara, KITAHAMA Junko

CWT Férfiak
1. 124 pts NITSCH Herbert
2. 118 pts MULLINS David
3. 116 pts TRUBRIDGE William
4. 115 pts SHINOMIYA Ryuzo, NÉRY Guillaume
5 100 pts FATTAH Eric, MALINA Mateusz
6. 94 pts HANSEN Jacob
7. 93 pts CHATZIASLAN Dimitris
8. 91 pts DAIC Jure
9. 90 pts KING Robert, STECHMANN Jesper, HIBBS Kerian
10. 85 pts JOKI Antero

CNF Nők
1. 60 pts RODERICK Nicola
2. 49 pts STRAIN Jana
3. 47 pts TIMMERMANS Wendy
4. 45 pts ASSO Aurore
5. 44 pts PHILLIP Liv
6. 43 pts HANSON Carla, FUTRAL Ashley
7. 42 pts SOLOMONS Maria Teresa, PRINSLOO Hanli, TAPANI Sophia
8. 40 pts HANSSON Klara
9. 39 pts KITAHAMA Junko
10. 36 pts MOLINA Rosibel, KARINA Irina

CNF Férfiak
1. 95 pts TRUBRIDGE William
2. 72 pts WINRAM William
3. 70 pts HIBBS Kerian, NÉRY Guillaume
4. 68 pts DAHLSTRÖM Johan
5. 67 pts ERNEST Christian
6. 64 pts NÄSLUND Sebastian, SORENSEN Rune Hallum
7. 60 pts STEYN Walter, SAVIC Gordon
8. 56 pts CIZEK David, HANSEN Jacob
9. 55 pts SCHJAGER Steinar, VERHOEVEN Daan
10 54 pts SAKKAS Giorgos, RIVKIND Alon

FIM Nők
1. 71 pts POMPE Annelie
2. 70 pts ASSO Aurore
3. 65 pts SLOVENCÍKOVÁ Jarmila
4. 64 pts HIRAI Misuzu
5. 63 pts TIMMERMANS Wendy, SOLOMONS Maria Teresa
6. 60 pts STRAIN Jana, HANSSON Klara
7. 55 pts Futral Ashley
8. 54 pts PHILLIP Liv
9. 52 pts PRINSLOO Hanli
10. 51 pts OUJEZDSKA Jana

FIM Férfiak
1. 120 pts NITSCH Herbert
2. 116 pts TRUBRIDGE William
3. 104 pts SHINOMIYA Ryuzo
4. 100 pts MALINA Mateusz
5. 97 pts WINRAM William
6. 94 pts NÉRY Guillaume
7. 90 pts COLAK Goran
8. 86 pts KING Robert, DAIC Jure
9. 82 pts STEYN Walter, PASCAL Florent
10. 80 pts HIBBS Kerian, HANSEN Jacob, CHATZIASLAN Dimitris

vissza